Polish Czech English Slovak Ukrainian
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Szybki kontakt

email: biuro@weselnystyl.pl

tel: Biuro 666 222 989
tel: Wiola 604 461 512
tel: Kordian 504 199 092

formularz kontaktowy

Pokaz fajerwerków

Sprawimy, że każde wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem, bo trudno znaleźć coś bardziej spektakularnego niż pokaz fajerwerków. Na zamówienie wykonujemy samostrzałowe zestawy fajerwerków niezastąpione na uroczystościach rodzinnych, balach sylwestrowych, rocznicach firm. Oferujemy także specjalne zestawy weselne w różnych przedziałach cenowych.

Zestawy takie cieszą się niesłabnącą popularnością ponieważ są bardzo proste w obsłudze. Zamawiane często przez restauracje,  hotele, jak również Pary Młode, bądź gości, którzy chcą sprawić prezent - niespodziankę Młodej Parze.

Wielkość zestawu jest dostosowana do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Zestaw jest bardzo prosty w obsłudze ("postaw i podpal lont") i zabezpieczony przed deszczem i śniegiem. Zapewniamy, że przy zachowaniu podstawowych wymogów bezpieczeństwa pokaz będzie bezpieczny dla Państwa i Państwa gości.

Oferujemy Państwu cztery zestawy fajerwerków (do samodzielnego odpalenia):

2-3 - minutowy pokaz – 1 000zł około 250 wystrzałów

3-4 - minutowy pokaz – 1 500zł około 500 wystrzałów

4-5 - minutowy pokaz – 2 000zł około 750 wystrzałów

5-6 - minutowy pokaz – 2 500zł około 1000 wystrzałów


Działamy głównie na terenie:

- województwa świętokrzyskiego

- województwa małopolskiego

- województwa podkarpackiego

 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 604 461 512 lub 666 222 989


W mailu prosimy o podanie DATY PRZYJĘCIA oraz MIEJSCA WYKONANIA USŁUGI

Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie

 

pokaz fajerwerków świętokrzyskie, pokaz fajerwerków Kielce pokaz fajerwerków Jędrzejów, pokaz fajerwerków Busko-Zdrój, pokaz fajerwerków Chmielnik, pokaz fajerwerków na weselu Staszów, pokaz fajerwerków na weselu małopolskie, pokaz fajerwerków na weselu Kraków, pokaz fajerwerków na weselu Wieliczka, pokaz fajerwerków na weselu Brzesko, pokaz fajerwerków na weselu Koszyce, pokaz fajerwerków na weselu Dąbrowa, pokaz fajerwerków na weselu Tarnów, pokaz fajerwerków na weselu Mielec, pokaz fajerwerków na weselu Bochnia, pokaz fajerwerków na weselu Nowy Sącz, pokaz fajerwerków na weselu podkarpackie, pokaz fajerwerków na weselu Rzeszów, pokaz sztucznych ogni na weselu Kraków, pokaz sztucznych ogni na weselu Kielce, pokaz sztucznych ogni na weselu Rzeszów, pokaz sztucznych ogni na weselu Busko-Zdrój, sztuczne ognie na wesele Kraków, sztuczne ognie na wesele Kielce, sztuczne ognie na wesele Koszyce, sztuczne ognie na wesele Busko-Zdrój, sztuczne ognie na wesele Jędrzejów, sztuczne ognie na wesele Brzesko, sztuczne ognie na wesele Bochnia, sztuczne ognie na wesele świętokrzyskie, sztuczne ognie na wesele małopolskie, sztuczne ognie na wesele fajerwerki na wesele Kraków, fajerwerki na wesele Kielce, fajerwerki na wesele Busko-Zdrój, fajerwerki na wesele małopolskie, fajerwerki na wesele świętokrzyskie, fajerwerki na wesele podkarpackie 

mapa strony