Polish Czech English Slovak Ukrainian
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Szybki kontakt

email: biuro@weselnystyl.pl

tel: Biuro 666 222 989
tel: Wiola 604 461 512
tel: Kordian 504 199 092

formularz kontaktowy

Pokaz fireshow

Teatr Ognia sprawi, że wasze przyjęcie nabierze widowiskowego charakteru, a Wy sami spojrzycie na ogień z zupełnie innej perspektywy. W pokazie wykorzystuje się wiele płonących rekwizytów, kolorowe akcenty ogniowe, zianie i połykanie ognia. Tancerze ognia wydobędą z płomieni ich niezwykłe, a zarazem naturalne piękno.

W naszej ofercie 4 scenariusze pokazu:

- „Braveheart” - Dynamiczny pokaz, który zabierze Was i Waszych gości w sam środek górzystej Szkocji, doskonale dobrana folkowa muzyka korelująca ze szkockim odzieniem – kiltem, na pewno będzie niezapomnianym widowiskiem.

- „Dzikie pola” - Znani z tego są Kozacy, iż od bitki i trunków wszelakich raczej nie stronili, doszło pewnego razu w karczmie do zwady między nimi... Znakomicie dobrane stroje i muzyka idealnie współgrają z niezwykłymi umiejętnościami tancerzy igrających z ogniem.

- „Gangi Nowego Yorku” - Pokaz przenosi Was w czwartą dekadę XIX w. Wtedy to u „Wuja Sama” doszło do krwawych porachunków między gangami, w trakcie pokazu nie zabraknie pojedynków na palącą się broń, oraz innego rodzaju prób siły między zwaśnionymi stronami.

- „Pokaz na zamówienie” - Przygotujemy pokaz według Państwa sugestii. Proszę określić gatunek muzyki, scenariusz, ilość osób, czas trwania oraz wszystko, co Państwo by chcieli zobaczyć podczas naszego show. My zadbamy już o całą resztę.

Oferujemy Państwu dwa rodzaje pokazów fireshow:

- pokaz 4 osobowy – 1450zł - czas trwania ok 15 min.
- pokaz 5 osobowy
– 1600zł - czas trwania ok 18 – 20 min.

 

Działamy głównie na terenie:

- województwa świętokrzyskiego

- województwa małopolskiego

- województwa podkarpackiego

 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dostępności terminu.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 666 222 989

tel. 604 461 512


W mailu prosimy o podanie DATY PRZYJĘCIA oraz MIEJSCA WYKONANIA USŁUGI

Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie

pokaz fireshow świętokrzyskie, pokaz fireshow Kielce pokaz fireshow Jędrzejów, pokaz fireshow Busko-Zdrój, pokaz fireshow Chmielnik, pokaz fireshow na weselu Staszów, pokaz fireshow na weselu małopolskie, pokaz fireshow na weselu Kraków, pokaz fireshow na weselu Wieliczka, pokaz fireshow na weselu Brzesko, pokaz fireshow na weselu Koszyce, pokaz fireshow na weselu Dąbrowa, pokaz fireshow na weselu Tarnów, pokaz fireshow na weselu Mielec, pokaz fireshow na weselu Bochnia, pokaz fireshow na weselu Nowy Sącz, pokaz fireshow na weselu podkarpackie, pokaz fireshow na weselu Rzeszów, pokaz ognia na weselu Kraków, pokaz ognia na weselu Kielce, pokaz ognia na weselu Rzeszów, pokaz ognia na weselu Busko-Zdrój, tancerze ognia Kraków, tancerze ognia Kielce, tancerze ognia Koszyce, tancerze ognia Busko-Zdrój, tancerze ognia Jędrzejów, tancerze ognia Brzesko, tancerze ognia Bochnia, tancerze ognia świętokrzyskie, tancerze ognia małopolskie, tancerze ognia podkarpackie 

mapa strony