Polish Czech English Slovak Ukrainian
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Szybki kontakt

email: biuro@weselnystyl.pl

tel: Biuro 666 222 989
tel: Wiola 604 461 512
tel: Kordian 504 199 092

formularz kontaktowy

Ślub w plenerze

Wiele Młodych Par zastanawia się, w jaki sposób sprawić, by ich ślub był wyjątkowy i zapadł w pamięci zaproszonych gości. Rozwiązanie jest proste- ślub w plenerze! Oryginalne miejsce, wyjątkowy klimat i piękne wspomnienia dla Was i Waszych gości... Chętnie pomożemy te marzenia spełnić i zamienić przytłaczające ściany USC na bajkową scenerię w niezwykłym dla Was miejscu.

Jakie formalności?

Planując ślub cywilny w plenerze musicie pamiętać o przygotowaniu wszystkich dokumentów (większość z nich jest taka sama jak przy ślubie w budynku USC), a w szczególności niezbędne jest uzyskanie zgody na ślub poza USC. Aby taką zgodę uzyskać konieczne jest złożenie odpowiedniego pisma ze wskazaniem planowanego miejsca ceremonii, które musi być godne do zawarcia związku małżeńskiego oraz bezpieczne dla uczestników ceremonii.

W Polsce nie obowiązuje rejonizacja, co oznacza, że możecie zgłosić się z prośbą do dowolnego USC w kraju. Ślub w plenerze wiąże się z obowiązkową opłatą skarbową w wysokości 1 000zł

O czym pamiętać?

Przygotowując ślub w plenerze należy brać pod uwagę i stosować się do zaleceń urzędnika USC. Niezbędne będzie na pewno powieszenie/postawienie godła, a także stołu oraz krzeseł dla Pary Młodej, gości oraz urzędnika. Aby wszyscy goście mogli usłyszeć słowa Waszej przysięgi konieczne będzie także przygotowanie odpowiedniego nagłośnienia z mikrofonami. Nasza pogoda jest dość kapryśna i należy się zabezpieczyć odpowiednim zadaszeniem (najlepiej w formie namiotu) na wypadek zmiany aury i opadów deszczu, aby w trakcie ceremonii nie martwić się, że coś może nie pójść po Waszej myśli.

Nasza oferta szyta na miarę...

...czyli wszystko to co będzie Wam potrzebne do przygotowania wyjątkowego wydarzenia jakim jest Ceremonia Zaślubin.

W naszej ofercie znajdziecie pełne wyposażenie niezbędne do organizacji ślubu w plenerze, o niczym nie zapomnicie!

 • elegancki namiot, w którym odbędzie się ceremonia ślubna,
 • odpowiednie nagłośnienie uroczystości,
 • krzesła dla gości, Państwa Młodych, stół dla urzędnika,
 • czerwony/biały dywan na wejście,
 • godło na stelażu,
 • namiot jako zadaszenie dla gości na wypadek niesprzyjających warunków atmosferycznych
 • dekoracje w postaci pergoli, latarenek, lampionów, kul kwiatowych, itp...

Naszym atutem są konkurencyjne ceny oraz fakt, iż działamy kompleksowo - a to za sprawą bogatej oferty, którą ciągle poszerzamy w oparciu o preferencje klientów. Jeżeli nie znajdą Państwo u nas tego, czego szukają, mimo wszystko prosimy o kontakt, być może uda nam się wypracować odpowiednie rozwiązanie.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Możemy także zagwarantować w przypadku niepogody pełne zadaszenie uroczystości w postaci hali namiotowej.

Posiadamy kompleksowe wyposażenie, które pozwala zorganizować nie tylko ślub, ale i wesele w plenerze. Jest to bardzo ciekawa opcja, dzięki której obie uroczystości będą stanowić tematyczną całość i dzięki swojej wyjątkowości na długo zapadną gościom w pamięci.

Jeśli zainteresowała Was nasza oferta zapraszamy do kontaktu - doradzimy, podpowiemy i przygotujemy wszystko wedle Waszych sugestii i oczekiwań.

Po kontakcie mailowym otrzymacie naszą ofertę na ślub w plenerze. Z wymienionych w niej elementów sami stworzycie scenerię na swój wymarzony ślub! My jedynie sprawimy, aby stała się ona realna.

Wystarczy napisać...

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 604 461 512

tel. 666 222 989

tel. 504 199 092W mailu prosimy o podanie DATY UROCZYSTOŚCI, LICZBY GOŚCI oraz MIEJSCA WYKONANIA USŁUGI

Ceremonia ślubna w plenerze - Otwock (woj. mazowieckie) - namiot bankietowy 6x12m, krzesła bankietowe VIP z białymi pokrowcami, stół dla urzędnika z obrusem i skirtingiem, krzesła z pokrowcami dla Pary Młodej i urzędnika, godło na sztaludze, krzesła białe, drewniane, namiot typu " turek"

Ceremonia ślubna w plenerze - Chomiąża Szlachecka (woj. kujawsko- pomorskie) - namiot typu " Turek" jako zadaszenie dla Pary Młodej, krzesła bankietowe VIP z pokrowcami, godło i stół dla Urzędnika, krzesła białe, drewniane

Ceremonia ślubna w plenerze - Ostrowiec Świętokrzyski (woj. świętokrzyskie) - altana 3x4m z podłogą i czerwoną wykładziną, namiot bankietowy 6x12m, krzesła bankietowe z białymi pokrowcami, czerwony dywan do alejki, stół dla urzędnika z obrusem i skirtingiem, krzesła z pokrowcami dla Pary Młodej i urzędnika, godło na sztaludze

Ceremonia ślubna w plenerze - Kamieńsk (woj. łódzkie) - namiot 5x5m typu turek, namiot bankietowy 6x12m, krzesła białe drewniane, czerwony dywan, stół dla urzędnika z obrusem i skirtingiem, krzesła z pokrowcami dla Pary Młodej i urzędnika, godło na sztaludze

Ceremonia ślubna w plenerze - Tarnów (woj. małopolskie) - namiot bankietowy 6x12m, krzesła bankietowe VIP z białymi pokrowcami, podest z białą wykładziną, stół dla urzędnika z obrusem i skirtingiem, krzesła z pokrowcami dla Pary Młodej i urzędnika, godło na sztaludze

Więcej zdjęć w naszej GALERII REALIZACJI

ślub w plenerze świętokrzyskie,ślub w plenerze Kielce, ślub w plenerze Jędrzejów, ślub w plenerze Busko-Zdrój, ślub w plenerze Chmielnik, ślub plenerowy Staszów, ślub plenerowy małopolskie, ślub plenerowy Kraków, ślub plenerowy Wieliczka, ślub plenerowy Brzesko, ślub plenerowy Koszyce, ślub w plenerze Dąbrowa, ślub w plenerze Tarnów, ślub w plenerze Mielec, ślub w plenerze Bochnia, organizacja ślubu w plenerze podkarpackie,organizacja ślubu w plenerze Rzeszów, organizacja ślubu w plenerze Kraków, organizacja ślubu w plenerze Kielce, organizacja ślubu w plenerze Busko-Zdrój, organizacja ślubu w plenerze Kraków, organizacja ślubu w plenerze Kielce, organizacja ślubu w plenerze Warszawa, ślub w plenerze Warszawa, ślub plenerowy Warszawa, ślub w plenerze Radom, ślub plenerowy Radom 

mapa strony