Polish Czech English Slovak Ukrainian
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Szybki kontakt

email: biuro@weselnystyl.pl

tel: Biuro 666 222 989
tel: Wiola 604 461 512
tel: Kordian 504 199 092

formularz kontaktowy

Potwierdzeniem naszych realizacji są poniższe referencje od zadowolonych klientów

 

 

"We had a big wedding. We are living abroad but we had the wedding back home. You can imagine how difficult for us was to deal with all the suppliers and service providers. We had tons of problems with probably every single one of them. The only exception was this company, which built a tent for us. Communication was great, everything was done on time and they were willing to listen to our additional demands. The tent was beautiful, we were extremely happy with the service and we would recommend them to anybody."

Pani Miroslava Barlikova

 

"Zarówno Państwo Młodzi jak i my - rodzice byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwa firmą . Dziękujemy za rzetelność i terminowość oraz uprzejmość."

Pani Anna Cz., Baranów Sandomierski

 

"To była przyjemność dla nas mieć ślub w tak pięknym namiocie. Bardzo dziękuję jeszcze raz za doskonałej jakości usługi. Mieliśmy wielu gości na weselu, którzy mówili, że było to najlepsze wesele."

Pani Katarina M., Bardejov

 

"Gorąco POLECAM obsługę przez "Weselny Styl" . Profesjonaliści i przesympatyczni, rzetelni ludzie. Pokaz fajerwerków na weselu mojej córki był cudowny, zachwycił gości. Na pewno z przyjemnością wrócę i skorzystam jeszcze z nie jednej usługi .  Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję Pani Wiolecie i Kordianowi Wiśniewskim."

Pani Anna, Igołomia

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i chcemy bardzo podziękować za przygotowane przyjęcie. W przyszłości jeśli będziemy potrzebować usług cateringowych, czy wypożyczenia namiotów zapewne skorzystamy znów z Państwa oferty. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie."

Pan Tadeusz K., Żołynia

Dziękujemy za wspaniałą oprawę naszej uroczystości, za niezwykłą atmosferę wspieranie nas oraz cudownie udekorowany samochód BMWU, kierowca przesympatyczny:). DZIEKUJEMY BARDZOOOOOOO. "

Tomasz i Ilonka

Państwa namiot i całe wyposażenie zrobiło na gościach ogromne - pozytywne wrażenie. Ja jestem ogromnie zadowolona. Dziękuje za profesjonalną obsługę. Wielkie ukłony dla Państwa pracowników -mili, sympatyczni i skuteczni. Będę polecać Was wszystkim znajomym i nieznajomym. Jeszcze raz ogromne dzięki !!!! Pozdrawiam gorąco

P. Ewa W.

Audi wyglądało przepięknie, lepiej nie mogliśmy wybrać bo samochód prezentował się rewelacyjnie. Zastanawialiśmy się na początku nad białymi różami ale te czerwone zrobiły niesamowite wrażenie i wszystkim gorąco polecam to przybranie na czarnym samochodzie. Pan kierowca przemiły, bezproblemowy (stawał przy każdej bramie bez mrugnięcia okiem - a mieliśmy ich całe mnóstwo). Na miejscu był nawet przed czasem. Takiej obsługi wszystkim życzę, bo wiem jacy czasem potrafią być nieprzyjemni kierowcy.

Asia i Krzysztof

 

Dziękuję za Pięknie udekorowaną Bmkę;) te cudne amarantowe róże;) oraz przesympatycznego kierowcę, Pozdrowienia dla Pani Wioli, obie fontanny prezentowały się elegancko i tak samo smakowały ;p

Anna M.

 

fontanna czekoladowa na naszym weselu to był strzał w dziesiątkę, nasi goście byli zachwyceni. Fotki też wyszły rewelacyjnie. dziękujemy za miłą i profesjonalną obsługę.

Anna K

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z fontanny. Mieliśmy pakiet Vip. Wszystko super przebiegło, doskonała obsługa, czekolada przepyszna, nigdy tak dobrej nie jadłam. Stolik z owocami był na bieżąco uzupełniany i nic nie brakowało. Na pewno wszystkim znajomym będę polecać Państwa firmę bo my jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco dziękujemy za tak miłe podejście. Pozdrawiamy.

Basia K
 

mapa strony