Oferta

Pokaz fireshow

Teatr Ognia sprawi, że wasze przyjęcie nabierze widowiskowego charakteru, a Wy sami spojrzycie na ogień z zupełnie innej perspektywy. W pokazie wykorzystuje się wiele płonących rekwizytów, kolorowe akcenty ogniowe, zianie i połykanie ognia. Tancerze ognia wydobędą z płomieni ich niezwykłe, a zarazem naturalne piękno.

W naszej ofercie 4 scenariusze pokazu:

  • „Braveheart” – Dynamiczny pokaz, który zabierze Was i Waszych gości w sam środek górzystej Szkocji, doskonale dobrana folkowa muzyka korelująca ze szkockim odzieniem – kiltem, na pewno będzie niezapomnianym widowiskiem.
  • „Dzikie pola” – Znani z tego są Kozacy, iż od bitki i trunków wszelakich raczej nie stronili, doszło pewnego razu w karczmie do zwady między nimi… Znakomicie dobrane stroje i muzyka idealnie współgrają z niezwykłymi umiejętnościami tancerzy igrających z ogniem.
  • „Gangi Nowego Yorku” – Pokaz przenosi Was w czwartą dekadę XIX w. Wtedy to u „Wuja Sama” doszło do krwawych porachunków między gangami, w trakcie pokazu nie zabraknie pojedynków na palącą się broń, oraz innego rodzaju prób siły między zwaśnionymi stronami.
  • „Pokaz na zamówienie” – Przygotujemy pokaz według Państwa sugestii. Proszę określić gatunek muzyki, scenariusz, ilość osób, czas trwania oraz wszystko, co Państwo by chcieli zobaczyć podczas naszego show. My zadbamy już o całą resztę.

Oferujemy Państwu dwa rodzaje pokazów fireshow:

  • pokaz 4 osobowy – 1450zł – czas trwania ok 15 min.
  • pokaz 5 osobowy – 1600zł – czas trwania ok 18 – 20 min.

Obsługujemy: województwo świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie