Oferta

Hala namiotowa na wmurowanie kamienia – Zawiercie

Hala namiotowa to doskonałe rozwiązanie aby móc zaprosić wszystkich inwestorów na teren budowy. Tam w sprzyjających warunkach opowiedzieć im o planowanej inwestycji.

Lokalizacja: Zawiercie

Charakter wydarzenia: wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę hali produkcyjno-magazynowej z zapleczem socjalno-biurowym dla firmy PROMAR SP. Z O.O. Firma zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem przetwórstwa spożywczego w maszyny, serwis i dodatki do żywności.

Wyposażenie: biała hala namiotowa z oknami o wymiarach 10x12m, drewniana podłoga, dekoracyjna gala sufitowa, krzesła bankietowe VIP dla 50 gości, stoły prostokątne z obrusami na statuetki i uroczyste podpisanie aktu erekcyjengo

Ewenta miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystym rozpoczęciu tej inwestycji. Andrzej Marchewka, prezes zarządu Promar PPH sp. z o.o wraz z generalnym wykonawcą inwestycji Arkadiuszem Nagieć prezesem zarządu firmy Pro-Invest zaprosili przedstawicieli władz samorządowych jak i współpracowników firmy Promar, m.in Christiana Daxner z Daxner GmbH oraz Niedeckera Frank z żoną Alessandrą i córką Chiarą – właścicieli firmy Poly-clip a także Joachima Meyrahn, prezesa zarządu Poly-clip. Po zakończeniu prezentacji przedsiębiorstwa Andrzej Marchewka wraz z prezesami i dyrektorami podpisali akt erekcyjny i wmurowali na terenie budowy kamień węgielny, jako symbol stałości inwestycji.

W czasie prezentacji przedstawiono wizualizację projektu samego budynku spółki jak również technologię. Zaprezentowano także rozwiązania logistyczne związane z uruchomieniem zakładu, oraz główne powody rozpoczęcia inwestycji w Zawierciu.

Zobacz więcej realizacji z wynajęcia hali namiotowej na wmurowanie kamienia węgielnego

Oferujemy: wynajem hal namiotowych na wmurowanie kamienia Warszawa, wynajem hali na wmurowanie kamienia Łódź, hala namiotowa na wmurowanie kamienia Wrocław, hale namiotowe na wmurowanie kamienia węgielnego Kraków, wynajem hal namiotowych w Lublinie na uroczystość wmurowania kamienia węgielnego